Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /data/babyphot/html/libs/libLP/functions.php on line 54

Notice: Undefined variable: language in /data/babyphot/html/libs/libLP/functions.php on line 71

Notice: Undefined variable: language in /data/babyphot/html/libs/libLP/functions.php on line 71
Babyphoto, Babyfoto - Věra Zlevorová - Foto dětí, foto v těhotenství

 Hýčkáme vás. Za pár hodin po fotografování ve studiu vám vytvoříme vaši osobní fotogalerii se všemi nafocenými fotografiemi.Umožníme vám z pohodlí vašeho domova vybrat nejen fotografie z našeho focení, ale celou řadu krásných fotoproduktů, řada z nich pouze exkluzivně u nás. Dbáme na vysoký standart fotoproduktů a naši vybraní partneři jsou špička ve svém oboru. Připravili jsme pro vás i tvůrčí prostor,  zdarma si můžete vkládat různé rámečky do fotografií a posílat virtuální pohlednice rodině. Nebo si vytvoříte návrh textu a vyberete z našich originálních šablon a necháte vytvořit papírová blahopřání. Můžete sdílet zážitky z vašeho fotografování s přáteli a další rodinou (jen když je přizvete)

V zákaznické sekci budou umístěny všechny pracovní - neupravené fotozáběry zhotovené pro vás ve studiu BabyPhoto. Objednáváte zde grafické úravy fotografií, samotné fotografie, krásná fotoplátna, sdílíte fotografie s přáteli. Díky napojení na naše dlouholeté partnery – fotolaboratoř Az-foto, vám nabízíme nakoupit špičkové kvalitní fotografie až do formátu 35x40 za běžnou cenu fotolabu a zajistit tak pohodlné dodání  fotografií i klidně přímo do vašich domovů...  Nachystali jsme pro vás  atraktivní   fotoprodukty,  některé jsme pouze vybrali z celé řady běžných fotodárků ( hrnečky, podložky pod myš..) a většinu dalších produktu jsme pro vás sami  navrhli (foto do peněženky, designy přáníček a grafické rámečky na virtuální pohlednice, fotoklíčenky, fotografie na deskách a hand made obrazy...)

Postup:
nejprve si objedníte fototermín, vyfotíme vás za pár hodin ten stejný den do ZÁKAZNICKÉ SEKCE umístíme vaši osobní fotogalerii se všemi nafocenými graficky neupravenými záběry. Zašleme vám mailem heslo i  přímý odkaz - proklik. Galerie je pro vás otevřená po dobu 30 dní . Vybíráte fotografie, grafické úpravy a fotoprodukty a pokud chcete, tak umožníte přístup, sdílení vašich fotografií a tedy i možnost nákupu dalším vašim blízkým..

 

  Užijte si sdílení vašich snímků na síti, ale nezapomeňte, že BabyPhoto, to je především kompozičně i tvůrčím záměrem obrazový styl, proto vaše snímky vyniknou zvláště ve velkém formátu. Doporučujeme vašim fotografiím vdechnout život a umístit je do vašich domovů. Obecně platí, že čím větší formát obrazu,tím větší výsledný dojem jeho působení na okolí.

Více informací a podrobností je uvnitř sekce výhradně pro naše klienty.

 Přejeme vám, abyste si často po náročném focení užili ničím nerušené chvíle nad výběrem fotografií a dárkům pro vaše blízké.

 

za BabyPoto tým Věra Zlevorová