dárkový šek

Dárkový šek ke stažení zde. Později zaplatíte ve studiu.

Vaše investice do focení u mě  je zárukou vašich krásných vzpomínek. Těším se na vás, Věra :)

 Moje tvůrčí focení - 2000 Kč,  data - plné fotografie ve velkém rozlišení (Cd, flashka, či zaslaná plná data) se všemi nafocenými záběry paušálně  500 Kč, Asistence  a Makeup 300 a 500 Kč a vše si  kombinujete dle vašich potřeb z nabízených setů sami nebo napůl s kamarádkou.Rodinné portréty i děti - to vše fotím v jednom setu. Grafické úpravy objednáváte a hradíte dodatečně z domu či po focení ve studiu. Fotografie  a krásné fotoprodukty si objednáte v klidu domova také a hradíte už jen pouze běžné labové ceny partnerského labu. Odcházíte s velkým množstvím krásných fotografií v plné kvalitě již přímo po focení ( na Cd , flashkce si odneste ihned 70-100fotografií  , či vám je zašleme) a rovněž ihned za hodinu dostanete odkaz na waši webovou galerií s náhledy k objednání fotografií a produktů k tisku.

 

prohlédněte si naše studio ze zákulisí :) https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151671846228140.1073741825.171977813139&type=1

FotoStylink v portrétní i aranžované fotografii i směrem k vhodnosti do interiéru, poradenství, návrh a postup focení včetně užití studiových rekvizit a kostýmků a pózování, návrh koncepce focení vzhledem k interiéru,věku a vašemu stylu... tvorba kompozice ...toto vše je samozřejmě v zahrnuto v ceně focení :)

 

FOCENÍ+Cd - 2500 Kč  neboli focení  s Cd se všemi pracovními 50-100 fotozáběry ihned po focení+ klientská sekce se všemi fotografiemi na internetu pro výběr fotek a produktů nahraná také ihned 

FOCENÍ+Cd +ASISTENCE 2800 Kč - Doporučujeme! Váš nejoblíbenější fotooset. Slžužby Martinky- více rozesmátých fotografí, korekce vašeho makeupu a její osobní servis milujete :)

 EXTERIER, FOCENÍ VENKU V PŘÍRODĚ - 2000 Kč foceni + 500 Kč cd +500Kč visage

 PREZENTAČNÍ PORTRÉT   - 1600 Kč cd je v ceně focení

PŮLENÝ SET - jdete s kamarádkou cenově na polovinu

KOMPLETNÍ SET 5000Kč - sloučené služby v balíčku se slevou 800Kč 

INDIVIDUÁLNÍ FOTOSET - od 7000Kč -   nelimitované focení vám na míru

ČTVRTÉ ZDARMA - čtvrté focení absolvované do roku zdarma  

ASISTENCE a VISAGE - 300 a 500 Kč služby Martinky Gerber

PROMĚNY S MARTINOU - 3000 kč

Grafická úprava jedné fotogafie v několika verzích je 200kč a každá šestá je zdarma

...možnost doobjednání dalších motivů k focení  každý za 200 Kč.

 

FotoStylink v portrétní i aranžované fotografii i směrem k vhodnosti do interiéru, poradenství, návrh a postup focení včetně užití studiových rekvizit a kostýmků a pózování, návrh koncepce focení vzhledem k interiéru,věku a vašemu stylu... tvorba kompozice ...toto vše je samozřejmě v zahrnuto v ceně focení :)

 

                                                          podrobnější informace k setům a produktům z nich jsou rozepsány dole

 

 

FOCENÍ 2000Kč - cena práce  v balíčku 6 fotomotivů , cca 50-100 záběrů

Cena za naši práci,  naše tvůrčí řešení v balíčku se šesti různými variacemi - motivy. Fotografuje se  50-100 a více pracovních fotozáběrů. Všechny jsou pro vás přístupné  ihned  dvě hodiny po nafocení, stejný den v ZÁKAZNICKÉ SEKCI  Střídáme 6 různých motivů neboli témat (aranžované záběry možno kombinovat s rodinnými portréty atd) . Můžete např. tedy zvolit a nakombinovat jednoduchý portrét, naše stylové aranžmá, detail obličeje miminka, rodinný portrét, portrét  s domácím mazlíčkem,  akt, profesní portrét nebo všechno dohromady. Set přizpůsobíme vašemu stylu a přání.

Možno je také přiobjednat fotografování dalších motivů, každý za 200 Kč. 

 

 

Fotografie -  cena tištěných fotografií - již od 7,50kč/10x15

Foto objednáváte a hradíte sami za labové ceny již od 7,50kč v ZÁKAZNICKÉ SEKCI, kam umístíme všechny nafotografované záběry. Mail s heslem i přímým proklikem na sekci vám přijde do dvou hodin po nafocení. Fotografie si vyzvednete v našem  špičkovém labu za zpravidla 3-5 dní. Na tisk doporučujeme formát minimálně 13x18cm.

 

Cd s kompletním záznamem všech dat- 500Kč

VŠECHNY nafotografované snímky odnesete na Cd v digitální podobě ihned po nafocení k vašemu volnému užití a do rodinného archívu jako cennou památku.  Všechny snímky jsou ve velkých datech (13,6M) a tisknutelné, nicméně doporučujme nejlepší  snímky upravit a až tyto upravené fotografie potom tisknout ve větších formátech. Mega velká data XXL  za příplatek + 200 kč (24,2M)

 

 FOCENÍ+ Cd - 2500 Kč  

 váš nejoblíbenější set :))

 

KOMPLETNI SET 5000Kč (10 motivů + 10 grafických úprav + visage s asistencí+ cd)

Velký výhodný balíček, delší focení s více motivy, grafickou úpravou a množstevní sebou slevou( sleva  800 Kč ) . Možno využít nejen studiových  motivů, ale přidat k focení ještě výjezd do  EXTERIERU. Privátní galerie pro objednání  vašich fotografií v klientské sekci je samozřejmostí. 

 EXTERIER, focení venku v přírodě -  3000Kč ( focení + Cd + visage s asistencí)

 focení venku v přírodě je jiné,  nepočítá se na motivy, fotíme  různé varianty i jsou možné naše  převleky s rekvizitami v dané lokaci. Zde můžete přijít i na Půlený set s další kamarádkou. Při focení asistuje vizážistka a můžeme začlenit i motivy ve studiu. Doporučujeme pro foto v těhotenství, umělecký akt a rodinu s jedním dítětem ... 

ukázky focení z exteréru zde  veraartportret.cz/#/galerie/exterier/first

PREZENTAČNÍ PORTRÉT   - 1600 Kč cd je v ceně focení

  Pouze  jedna osoba tři motivy  portrétu např na web, pracovní pohovor či prezentace, facebook, žena dárek pro muže , možné volné kombinace různých stylů - pro radost,  sdílení, prezentaci  i profesi. ...,dvě a více  osob či složitější focení v rámci  setu BASIC + Cd Doporučeno objednat k setu základní korakce pleti za 300 kč ukázky zde veraartportret.cz/#/galerie/prezentacni-portret/first

 

Grafika - grafický balíček 200 Kč  za záběr  ( 6 záběrů za 1000 Kč) DOPORUČUJEME!!!! ( každé foto je upraveno v několika verzích )

lNaše technické a tvůrčí ,, dotáhnutí,, fotografie. Každá úprava konkrétního záběru je za 200 Kč, v balíčku je navíc šestý záběr zdarma. Příklady úprav prosím shlédněte  zde  http://veraartportret.blogspot.cz/p/f.htm Každou vámi vybranou fotografii upravujeme v minimálně třech různých verzích.Grafikou zde myslíme tvůrčí a základní technické grafické práce s  fotografií  jako doostření, otočení,optimální  ořez , tonální úpravy, barevné ladění,  citlivé retuše,obličeje a těla, kolorování, technický posun kvality záběru, úkony jsou většinou časově náročnější , složitější úprava často přesáhne hodinu pečlivé práce. Z našeho profesního pohledu je nutno upravit každý fotozáběr, záleží pouze na vašich finančních možnostech. U produktů jako plátna a obrazy, jsme grafické úpravy zařadili přímo do celkové ceny, považujeme je tam za nutnost.  Můžete zvolit i doplnění rámečků k vaší fotografii. Verzi s rámečkem děláme jako doplněk k standardní úpravě. Příklady rámečků zde.

 

 

 

 

Půlený SET:    1000 Kč - pro každou ze dvou kamarádek focených zároveň na stejný termín, dostáváte každá  cca 40-60 záběrů

Rozpůlený set BASIC. V rámci všech setů kromě KOMPLETNÍHO SETU VE STUDIU platí stálá  nabídka tohoto Půleného setu, v němž si standardní počet šesti motivů mohou rozpůlit dvě spřátelené rodiny či maminky, které přijdou na stejný fototermín zároveň. Podělí se šest motivů, všechny fotografie ( cca 100 fotografií v digitální podobě) nahráváme po nafocení na mail ZÁKAZNICKÉ SEKCE,  kde si objednáváte a sami hradíte tisk fotografií, úpravy a vše ostatní. Možno koupit a rozpůlit si platbu za všechna data na Cd - 500 Kč  obě maminky, tedy na jednu 250 Kč. Možno přidat motivy, každý po 200 Kč.

 

Asistenční služba  - 300 Kč 

Zefektivnění celého focení a jeho koordinace pomocí specialistky, služby asistenky Martiny ( také je naše dvorní vizážistka) ,  mojí zkušené ,,pravé ruky,,  Zahrnuje základní korekce pleti nutné pro fotografii (nanese se  hedvábí, podkladová báze, kamufláže, korektory a  makeup spolu s pudrem), servis s dětmi jako blesková skladba aranžmá, rozesmívání, klidnění, hlídání, uspávání, pózování v motivu, upravování scény a mnohé další natrénované věci, které nezvládne laik..... Díky léty sehranému týmu fotíme efektivněji s větším počtem dobrých  fotografí :)) Focení si také více užijete, je větší legrace a více úsměvů děťátka ( využíváme zkušeností nabytých roky práce s dětmi)   Asi takto https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151964340563140&set=a.10151671846228140.1073741825.171977813139&type=3&theater

Doporučeno pro focení novorozenců- tzv newborn photo 0- 4 měs,  pro problémový věk na aranž  12  měsíců až 3,5 roku, pro dvojčátka , více sourozenců a větší skupiny a kombinaci s neposlušnými mazlíčky. Kdo u nás fotí jednou s asistencí, bere si ji potom pokaždé :))

 

ČTVRTÉ ZDARMA : balíček se slevou - čtvrté focení zdarma

sleva více než 600Kč na fotoset a 200 Kč na visage  a asistenci. Prakticky je to tak, že platíte tři krát plnou cenu focení i visage (focení s cd 2500+ 500 visage) a při třetím focení dostanete dárkový šek na 3000 Kč (v případě focení  bez visage na 2500 Kč) . Podmínka balíčku je čerpání posledního čtvrtého focení do  jednoho roku od prvního  focení. Dárkový šek je přenosný - můžete ho darovat dále, či s někým sdílet.

 

TĚHOTENSKÝ DENÍK plus MIMI - na sebe navazující sety

výsledkem jsou mimo jiné cenné série které zaznamenají vedle sebe v podobných pózách vaše nejkrásnější životní změny ( sexy- bríško - mimi - dítě ... šaty, pozadí a rekvizity na sebe navazují )

1.focení s malým bříškem , bez partnera, kombinace sexy aktu a počátek těhotenství

2.focení koncem těhotenství, s partnerem, těhotenské akty a portréty, foto s partnerem

3.focení s malým miminkem

4. focení ZDARMA (viz předchozí set), s  větším miminkem

 Grafická příprava  blahopřání nebo pohlednice 300kč 

 Z vybraných šablon vytvoříme grafiku blahopřání, kterou nahrajeme do klientské sekce a poté můžete objednávat libovolný počet blahopřání, kus za 26 Kč, rozměr fotografie je 10x21, je to běžný rozměr podlouhlé obdélníkové obálky. Do většiny přání můžete vymyslet váš vlastní text. Zde je prostor pro vaši fantazii - skládejte básničky, hledejte na google citáty, buďte osobní. Budeme moc rádi, když nám nějaká přáníčka pošlete na adresu studia, vystavíme si je.

INDIVIDUÁLNÍ FOTOSET : od 7000 Kč -  Zážitkové focení vám na míru 

Vyhradíme si celý den jen pro vás : ))  Časově a technicky přímo pro vás - služby časově neomezené a přizpůsobené zcela vašim potřebám. Možnost další schůzky poradenství , výběr fotografií osobně i po mailu, asistence vizážistky, např. - počkáme i několik hodin na vhodný záběr spícího miminka, uděláme si na vás čas i v neděli a o svátcích, připravíme váš individuální osobní motiv dle vašich požadavků atd. 

Grafika - grafický balíček ( 6 záběrů za 1000Kč ) DOPORUČUJEME!!!!

 Naše technické a tvůrčí ,, dotáhnutí,, fotografie. Každá úprava konkrétního záběru je za 200 Kč, v balíčku je navíc šestý záběr zdarma. Každou vámi vybranou fotografii upravujeme v minimálně třech různých verzích.Grafikou zde myslíme tvůrčí a základní technické grafické práce s  fotografií  jako doostření, otočení, ořez , tonální úpravy, barevné ladění,  retuše, kolorování, technický posun kvality záběru, úkony jsou většinou časově náročnější , složitější úprava často přesáhne hodinu pečlivé práce. Z našeho profesního pohledu je nutno upravit každý fotozáběr, záleží pouze na vašich finančních možnostech. U produktů jako plátna a obrazy, jsme grafické úpravy zařadili přímo do celkové ceny, považujeme je tam za nutnost.  Jako jednu těchto variací můžete zvolit doplnění rámečků k vaší fotografii. Příklady rámečků zde.

Ukázka grafických úprav

Prohlédněte si ukázku realizovaných grafických úprav.

 ...další  příklady úprav zde http://veraartportret.blogspot.cz/p/f.html

Babyphoto, beauty foto, portrét

Vizážistka s asistenční servisem 500Kč  (v případě půleného setu 2 osoby za 600Kč)

Zrelaxujte a užijte si profesionální fotomakeup a asistenci po celou dobu focení...Chcete být na fotografiích ještě krásnější? Ráda se dozvíte něco nového o líčení? Dáte si kávu? Uvítáte pomoc s děťátkem?Jsme tu pro vás... Do studia přicházíte hodinu před fototermínem Doporučujeme pro foto v těhotenství a beautyphoto. Fotomakeup se liší od denního líčení stejně tak, jako se liší lidské oko a fotoaparát, pokud nejste speciálně školeni, nejste schopni ho udělat sami a rovněž nenalíčená pleť vypadá lidským okem jinak než pohledem fotoaparátu ( podstatně hůře). Základní vrstvy jen na pleti nutní pro focení jsou vypsány v Asistenční službě... Vizážistka vám také osobně zavolá a podrobně vás připraví na focení svými radami a tipy.

Proměny s Martinou- 3000 Kč (tři druhy líčení, kadeřnice, focení)

čtyři hodiny česání, líčení, ladění vašeho stylu či hledání nového. Poradíme s pletí, vlasy, kosmetikou a  kombinacemi oblečení. Každou proměnu vyfotíme. Info u Martinky tel.603904233

Budoir party - dvě kamarádky 2500  + 600 Kč (2x visage)

                           - tři kamarádky 3500 + 900 Kč  (3x visage)

                           - čtyři kamarádky 4500 + 1200 Kč (4x visage),

stále víc oblíbenější zážitková forma focení s kamarádkami pro partnery ( i pro sebe), portréty, akty, podvazky, sexy, odvážné i decentní..... vaše nápady vítány. Krásně vás nalíčíme, možno objednat i kadeřnici, předpózujeme, uděláme z vás kočky a zvýšíme sebevědomí. Cd se všemi záběry ihned a veškerý náš další servis on- line.  http://www.babyphoto.cz/galerie/beautyphoto Tato dámská jízda je bez dětí :))

 

 

Poznámky

V rámci všech setů mimo Kompletního setu a Proměn foceného ve studiu platí  stálá akční nabídka Půleného setu, v němž si standardní počet šesti motivů mohou rozpůlit dvě spřátelené rodiny či maminky, které přijdou na stejný fototermín zároveň. Platbu setů prosíme v hotovosti bezprostředně po nafocení...

 Fototermín domluvíme na základě vašeho mailu, sms či volání. Objednáváme s časovým předstihem, nicméně necháváme vždy pár rezervních termínů na operativní objednání pro maminky před porodem a pro  focení novorozenců do 14 týdnů věku , kdy spinkají (newbornphoto) . Fotografujeme od 8 do 20.00 hod a pokud nenajdeme vhodný termín během týdne, vyhradíme si pro vás čas i v sobotu..                                                                                                              .....těšíme se na vás....

                                                                                          Věra Zlevorová - fotografka

                                                                                          Martina Gerber -asistence a visage

 

FOTOPRODUKTY

Babyphoto, foto miminek a dětí, foto v těhotenství

FOTOGRAFIE
Zpracování a distribuci fotografií zajišťuje špičková partnerská fotolaboratoř AZ Foto s.r.o., tel. 542 218 064

Ceník platí pro barevné foto,pro  hnědou  a čb fotografii  připočítejte 3 Kč za kus  k ceně barevné fotografie
10x15.....7,50 Kč        
13x18.....15 Kč
15x21.....25 Kč
21x3o.....70 Kč
25x30....85 Kč
30x45.....135 Kč


PLAKÁT - VELKOPLOŠNÁ FOTORAFIE
40x60.....300Kč
50x70.....500Kč
60x90.....600Kč

 

 

KALENDÁŘ 2013

1.Ručně vázaný, luxusní a  na fotografickém papíře
Máme letos dva krásné designy, šedý a hnědý - k vidění ve  ve studiu.

 6 listý + titulka.,....750Kč                                                                

12  listý+ titulka........1100Kč,

kalendáře předává a rozesílá BabyPhoto, Věra Zlevorová

 

 

 

 

 

Babyphoto, portrét, plátno

PLÁTNO
Náš nejhýčkanější produkt. Každé plátno pečlivě připravujeme a řešíme individuálně, přípravu, zpracování a distribuci zajišťuje spolu s BabyPhoto Monika (Protvujstyl.cz)

ceník a rozměry info ve studiu, již od 1200kč včetně krásných úprav

Každou fotografii si můžete nechat převést do podoby krásného fotoplátna. Jde o zvětšenou fotografii přenesenou na plátno, které je ručně vypnuté na kvalitním dřevěném rámu, fotografie působí plasticky , struktura plátna a vysoce kvalitní tisk spolu s uměleckou retuší umocňují výsledný dojem. Materiálem je pravé plátno napnuté na vnitřním dřevěném rámu s uměleckými zásahy a retušemi,"časopisecké úpravy" snímku jako jemná retuš vrásek, skvrn a pih, vypnutí/projasnění pleti, tonální úprava snímku nebo pouze části, kolorování a další grafické efekty, plátno je světlostálé 75-100 let s kvalitními přechody a polotóny, neleskne se...je třeba si uvědomit, že vytištěné obličeje jsou v minimálně životní velikosti a každá vráska či pupínek jsou velmi viditelné a oko diváka se na ně soustředí a člověk pak vnímá zejména nedostatky...
POZOR - levná plátna na trhu na jsou tištěná technologií bilboardů na nekvalitní imitaci plátna bez jakékoliv nebo minimální úpravy snímku, výsledný obraz je plochý, bez pozvolných přechodů a leskne se).
Čisté provedení bez rušivého rámu je vhodné téměř do každého interéru. Luxusní produkt.
Možné provedení je barevné, hnědobílé i čb

nelze objednat samostatně, pouze po nafocení fotosetu


 

 

OBRAZ NA DESCE
Obraz z naší tvůrčídílny, čisté krásné moderní provedení. Exkluzivně jen v BabyPhoto.

40x60.....1200Kč
50x70.....1400Kč

Vysoce kvalitní fofografie graficky "vylepšená" fotografie a nalepená na desce a díky vnitřnímu dřevěném rámu plastická.
Umělecké zásahy a retuše,"časopisecké úpravy" snímku jako jemná retuš vrásek, skvrn a pih, vypnutí/projasnění pleti a tonální úprava snímku je zahrnuta do výsledné ceny stejně jako kolorování, grafický rám a další grafické efekty dle domluvy.
Moderní čisté provedení. Jedinečný fotoprodukt - kvalitní ruční výrobu kostry obrazu exkluzivně pro BabyPhoto zajišťuje partnerská dílna.

Doporučujeme obzvláště pro moderní typy interiérů.

 

OBRAZ V DŘEVĚNÉM RÁMU, hand made z dílny Moniky

Do ručně zhotoveného rámu vkládáme obraz na plátně či fotopapíře. Rovněž můžete zvolit rám a to přírodní nebo bílý, s mírnou kresbou dřeva, v ceně je také kompletace a základní i umělecké retuše snímku

50x70....2300Kč

40x60....2100Kč

 

  

 

OBRAZ NA MÍRU

Klasicky zarámovaný obraz s fotografií .Pečlivě jsme pro vás vybrali krásné rámy, které podtrhnou fotografii. Podle vašeho stylu a ladění fotografie po konzultaci zhotovíme obraz na míru. Cena se bude lišit dle typu rámu a velikosti obrazu a skládá se z ceny rámu, práce rámařství (jejich běžné ceny) a ceny graficky upravené fotografie. Vzorky rámů a domluva přímo ve studiu BabyPhoto.

 

 

 

FOTO DO PENĚŽENKY
Zpracování a distribuci fotografií zajišťuje partnerská fotolaboratoř Foshfoto.cz, tel.775 666 616

9x13....25Kč fotografie formátu kreditní karty velikostně optimální do peněženky

 

 

 

 

HRNEČEK

Klasický bílý porcelánový hrneček s fotografií. Hrnečky nabízíme v provedení Klasický a MAXI. Hrnečky si můžete objednat pro praváka i pro leváka.

Hrneček MAXI - Tip BabyPhoto®!

Klasický hrneček.....249 Kč
Hrneček MAXI  .....269 Kč

 

PODLOŽKA POD MYŠ

Klasická podložka pod myš o velikosti 19x23cm.

Podložka 19x23cm.....229 Kč

 

 

 

 

FOTOMAGNETKY

Fotomagnetky, například na ledničku atd.
TIP na krásný dárek ...

Rozměry:
10 x 15 cm ....kus za 99Kč
15 x 21 cm.....kus za 179 kč

 

 

KLÍČENKA
Dva kusy klíčenek ..... cena 200 Kč (za obě)
Zahrnuje 2 plastové klíčenky a dvě fotografie 9x13 na každé z nich jsou nachystány dvě stejné fotografie 3,5 x 4,5 cm. Fotografie vystřihnete a vložíte do klíčenek.

Vybíráte 2 různé fotografie. Obdržíte dvě shodné klíčenky, tedy na jedné klíčence budou dvě různé fotografie ( viz ilustrační foto), vyzvedáváte v AZ Foto spolu s fotografiemi.
Vždy prodáváme po dvou kusech, nelze koupit jednu klíčenku.

 

 

 

BLAHOPŘÁNÍ, POHLEDNICE, PF
Objednejte si blahopřání, pohlednici nebo PF ve formátu DL (10x21cm). Vyberte si vzorový design, Vaše fotografie a naše grafička Vám vytvoří nádherné přáníčko. Cena za vytvoření grafiky je 300 Kč a potom 26 Kč za každý kus fotografie. 

 

 

 

 

 

POLŠTÁŘ
Polštář se skládá z potisknutého povlaku (40x40cm) a výplně. Povlak je antialergický 100% polyester se zipem na zadní straně. Výplň je z bavlny s polyesterovým vláknem. Povlak lze prát i žehlit přes potisk. Velikost v povlečeném stavu je přibližně 34x34cm.

 

 

 

 

FOTOKNIHA Exklusiv 1200,- Kč
Krásný design, špičková kvalita a žádné trápení nad neznámým programem, pouze vyberete fotografie a my zařídíme vše ostatní včetně předání či doručení knihy k vám . Fotokniha je vytisknutá nejmodernější laserovou technologií z hlediska podání barev a kvality tisku... Při listování působí velmi exkluzivním dojmem, který se nedá srovnat s obyčejnou fotoknihou z běžné prodejní sítě. Každá kniha se vyrábí ručně přesně podle představ zákazníka.Stačí si vybrat fotografie, které chcete ve Vaši fotoknize mít, napsat případné popisky. My pro
Vás zpracujeme pomocí profesionálního nástroje náhled, který vám
zašleme a po schválení Vám vytiskneme a dodáme k vám...