Služby

Fotostudio Věra Zlevorová je komplexní fotografický ateliér pro rodinu.Zaměřuje se na fotografii v těhotenství, klasickou portrétní fotografii, umělecký akt a je proslavené především svým osobitým nezaměnitelným babyphoto stylem aranžované dětské fotografie. Fotografce jsou již desátým rokem úspěšně vydávány komerční kalendáře po celé Evropě.

Dětská fotografie

Dětský fotografický set obsahuje vždy 6 i více ( další motivy po 200kč)různých motivů a může zahrnovat mimo aranžované dětské fotografie také klasické civilní portréty rodiny, jednoduché dětské portréty, umělecký akt s miminkem, se staršími dětmi atd... Fotografická kolekce počítá i se skupinovým aranžovaným portrétem např. sourozenci, kamarády atd.
Každý motiv ( portrét rodiny, miminko jako kominíček, aranžmá v lastuře, dítě jako andíle, malá víla atd..) fotíme vždy několika záběry, jde nám o minimálně jeden super záběr., zpravidla je to 5 - 15 záběrů na motiv a na kolekci 50 - 100 fotozáběrů pro vaše další použití.
Použití rekvizit a různých druhů fotografických aranžmá závisí na věku a pohlaví dítěte, jeho individualitě a vyspělosti a přání rodičů, kteří mohou kromě klasické nabídky realizovat i vlastní nápady. Před vlastním fotografováním provedeme individuální konzultaci a výběr šesti různých variací (motivů). Počet motivů ( převleků) možno za příplatek 200 kč za motiv rozšířit.
Vzhledem k obrovskému množství motivů a naší úspěšnou dlouholetou fotopraxí stále častěji vítáte naše rady a volíte po dohodě individuálně námi doporučenou skladbu motivů pro konkrétní dítě a rodinu. Při portrétech bez rekvizit vás nasměrujeme a pomůžeme s výběrem oblečení.. Pokud máte oblíbené motivy již předvybrány, budeme se (s ohledem na pohodu dítěte) je snažit zrealizovat. Doporučujeme pro základní orientaci prohlédnutí příkladů dětské fotografie ve fotogalerii. Řada dalších a nových sezónních motivů vám bude nabídnuta aktuálně ve fotoateliéru.

Těhotenská fotografie

Pro foto v těhotenství platí stejné sazby jako pro dětskou fotografii. Tématicky je každý těhotenský fotoset přizpůsoben individualitě každé nastávající maminky. Nerozlišujeme motivy a fotografujeme plynule různé variace. Výsledek je kombinací portrétu, střízlivého uměleckého aktu a modelingové fotografie. Snažíme se, aby památka na vaše mateřství byla co nejkomplexnější.

Portrétní fotografie

V portfoliu najdete i nabídku klasické portrétní fotografie. Chcete portrét rodiny, v páru a nebo s dětmi či případně foto dětí s kamarády a přáteli? Ať už při příležitosti výročí nebo už jen pro radost tak v našem ateliéru vždy pečlivě, esteticky a s respektem. Fotíme i starší děti a studenty, také seniory.

Beautyphoto neboli umělecký akt či Budoir portret

Beautyphoto  je památkou pro vás a dárek pro vašeho partnera. Klademe důraz na zvýraznění vašeho přirozeného půvabu a skrytí nedostatků. Každá fotosérie je vytvářena dle individuálního přání a užití každé z vás a je kombinací portrétu, decentního uměleckého aktu a modelingové fotografie a budoir portrétu. Vše je přispůsobeno přání vašemu i přání vašeho partnera. Počítáme s tím, že k nám chodí ženy a ne modelky a předpózováváme a vedeme vás celým focením...